CO VÁS ČEKÁ

VÝBĚR VHODNÉ VARIANTY PROGRAMU

Potřebujete jen zrevidovat a vylepšit jídelníček? Nebo máte pocit, že je třeba jít více do hloubky, přidat pohyb a také prozkoumat psychiku? Díky pestré škále možností si můžete vybrat variantu, kterou vnímáte sami pro sebe jako nejprospěšnější. Váháte, která varianta je pro Vás ta pravá? Využijte nezávaznou bezplatnou osobní konzultaci.

MĚŘENÍ TĚLESNÉ STAVBY

Při každé návštěvě Vám vyhodnotím kolik máte v těle tukové tkáně, vody, svalů, viscerálního (útrobního) tuku a jaký je Váš bazální metabolismus.

ÚPRAVA JÍDELNÍČKU - stravovací návyky

Máte pochybnosti o svém způsobu stravování? Stačí, když zapíšete dva dny kdy a co jíte (zpravidla jeden den pracovní a jeden den víkendový) a přinesete záznamy s sebou. Dle Vašeho požadavku (zhubnutí, přibrání, únava, nemoci, ...) Vám doporučím změny. 

NOVĚ TAKÉ NA DÁLKU formou e-mailové korespondence

POHYBOVÁ AKTIVITA

Je Vám zřejmé, že pohyb je důležitý, ale nevíte kde a jak začít? S ohledem na Váš věk, kondici, zdraví a složení těla se poohlédneme po aktivitách, které Vám mohou být užitečné a nastavíme postupné uvedení do života.

VNITŘNÍ KLID A ROVNOVÁHA

Umíte rozlišovat mezi emočním zahlcením a hladem? Naučím Vás rozeznávat svoje pocity, jak uklidnit své citové rozrušení nebo jak lépe zvládat mezilidské vztahy a vnější okolnosti, aniž byste hledali únik v přejídání či naopak v odmítání potravy. 

ASISTOVANÝ NÁKUP

Sejdeme se ve Vašem oblíbeném obchodě. Pomohu Vám s výběrem potravin, které doma určitě nesmí chybět. Naučím Vás orientovat se v prospěšnosti a neprospěšnosti nabízených potravinářských výrobků. Dám Vám tipy, jak se dají jednotlivé položky nákupu zkombinovat a dle časových možností z nich připravit chutný pokrm.